جشنواره اسنوا

 

جشنواره پاییزه اسنوا

جشنواره پاییزه اسنوا 1401 با شرایط ویژه و به مدت محدود در سراسر کشور آغاز شد . در این جشنواره از تاریخ 2 مهر ماه 1401 تا زمان پایان جشنواره با خرید هر یک از محصولات شامل جشنواره، تا سقف 100/000/000 ریال هدیه دریافت کنید. مبلغ هدیه به صورت نقدی به خریدارانی تعلق میگیرد که این محصولات را در زمان برگزاری جشنواره خریداری و نصب کرده باشند. انتخاب ایرانی تمامی کد مدل های محصولات جشنواره اسنوا را با شرایط ویژه عرضه کرده است. با خرید هر یک از این محصولات از انتخاب ایرانی علاوه بر دریافت هدیه نقدی، هدیه اولین خرید آنلاین را نیز دریافت کنید. برای اطلاع از کد مدل های محصولات به ادامه مطلب مراجعه کنید:

 


محصولات جشنواره اسنوا

در جشنواره پاییزه اسنوا سه دسته لباسشویی، تلویزیون و اجاق گاز شامل هدایای نقدی می شوند.


شرایط شرکت در جشنواره پاییزه اسنوا

در جشنواره لوازم خانگی اسنوا مبلغ هدیه نقدی پس از نصب محصول به شماره حساب شبای مشتریان واریز می شود. پس از پایان یافتن نصب محصول و ثبت تاریخ خرید توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، خریدار محترم پیامکی حاوی کد تخفیف و آدرس وب سایت جهت فعالسازی کد تخفیف دریافت می‌ کند. پس از فعالسازی کد تخفیف در سایت اسنوا توسط خریدار، پیامک تاییدی حاوی مبلغ هدیه نقدی ارسال می شود. لازم به ذکر است که فرایند بررسی شماره شبا و پرداخت هدایای نقدی حداقل یک ماه به طول می انجامد.

مراحل خرید در جشنواره پاییزه اسنوا

1- نصب محصول: پس از ثبت سفارش کالای مورد نظر و انتخاب روش پرداخت، سفارش خود را تحویل گرفته و جهت نصب محصول و بهره مندی از مزایای گارانتی محصول، با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره و یا 1699 بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.

2- دریافت کد تخفیف: پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ، یک عدد کد تخفیف به شماره پذیرش خریدار اختصاص داده خواهد شد. این کد حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف می‌باشد. این کد تخفیف از طریق پیامک برای خریدار ارسال خواهد شد .

3- فعال سازی کد تخفیف: پس از دریافت کد تخفیف به منظور فعالسازی آن، با مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف جشنواره، اطلاعات درخواست شده را ثبت نمایید. این اطلاعات شامل : کد تخفیف، شماره پذیرش، شماره شبا و شماره همراه است. پس از ثبت اطلاعات و دریافت کد تایید، جهت فعالسازی کد تخفیف گزینه ثبت نهایی را انتخاب نمایید.

4- نحوه دریافت هدیه نقدی جشنواره: پس از تایید شماره شبا مبلغ هدیه جشنواره ، حداکثر ظرف مدت یک ماه واریز و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

برای فعال سازی کد تخفیف دریافت شده در هنگام خرید، از اینجا اقدام کنید

فعال سازی کد تخفیف


نکات مهم

1- فعال‌سازی فقط از طریق شماره موبایلی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام کرده اید امکان پذیر است .

2- شماره شبا حتما بایستی به نام همان شخصی باشد که هنگام نصب محصول اعلام نموده‌اید. (تذکر: شماره شبا مربوط به حساب راکد یا بانکهای تلفیق شده نباشد.)

3- شماره پذیرش خود را پس از درخواست نصب محصول ، از طریق پیامک دریافت نموده اید .

4- کد تخفیف فقط به خریدارانی تعلق می‌گیرد که محصولات شامل جشنواره ( ارائه شده در جدول) را از 5 مرداد ماه 1401 تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نموده باشند.